درباره ما

شعار ما مشتری مداریپیشرفتبهترین فرش دستباف ایرانی


فرش حیدریان

خانوادۀ حیدریان قرین به ۱۲۰ سال پیش ، تولید فرش دستــباف ایرانی  را در استان چهار محال و بختیاری ، در جنوب غرب ایران آغاز کــردند.

اکنون دستبافتـــه ھای فـــرش حیدریان شامل فــرش و گلیـــم در خانه ھای روستایی و چادرھای عشایری با کیفیت بالا و به دست بافنده ھای ماھر کشور درمناطق مختلف از جمله بختیاری، قشقایی، کردستان و آذربایجان بافته می شود.

این فرشھا در طرح های  مدرن و کلاسیک با مرغوبترین پشم دست ریس تولید و درکارگاه های رنگرزی گیاھـــی فرش حیدریان رنگ آمیزی می شود.

در دهۀ گذشته فرش حیدریان علاوه بر تولید فرش های کلاسیک ، با ورود به عرصۀ طراحی و تولید فرش های مدرن ایرانی نیز به یکی از پیشروان صنعت فرش معاصر ایران تبدیل شده است .

 

نقش ها و رنگ ها  در دفتر طراحی فرش حیدریان  به دقت با آمیزه ای از خلاقیت و هنر طراحان جان می گیرد و در این راستا فرش حیدریان از معتبر ترین نمایشگاه های فرش دنیا جوایز گوناگون دریافت کرده است.

هم اکنون نسل پنجم خانوادۀ حیدریان با بهره گیری از دانش پیشینیان در زمینۀ تولید فرش و به کارگیری خلاقیت طراحان جوان، سعی در ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت طراحی و کاربردی محصولات خود دارند.

تاریخچه ما

جوایز طراحی فرش دموتکس آلمان یکی از معتبر ترین جوایز بین المللی در زمینه طراحی فرش و گلیم است .

فرشهای ایرانی حیدریان در سالهای ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ موفق به کسب این جایزه برای بهترین طراحی عشایری سنتی (طرح های بیبی جون – ۲۰۰۷ ، کتولی -۲۰۰۸، و ستاره -۲۰۰۹ ) و نیز بهترین طراحی فرش سنتی / رسمی (طرح های سنا -۲۰۰۸ و سروی -۲۰۰۹ ) گردیده است .

Carpet Design 2
۲۰۰۸
۲۰۰۸
۲۰۰۹award
۲۰۰۹award

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *